Megoldott

Katasztrofális állapotú kerékpárút

A Kossuth Lajos üdülőparton a Pünkösfürdő utcához közeli szakaszon, már a nagygáton belül borzalmas állapotban van 2 részen is a kerékpárút. Talán nem a víz levezetésével kellene kísérletezgetni (amúgy teljesen eredménytelenül), hanem az aszfaltozást kellene rendbehozni.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, III. kerület

Hozzászólások

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Továbbra is fenntartom, hogy kerékpárral be lehet hajtani. A jogszabály szerint: "(14) Ha az (1) bekezdés n) pontjában említett jelzőtábla alatt "Kivéve engedéllyel", "Kivéve taxi", vagy "Kivéve.....(...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    "Tényleg nem kerékpárút, de pontosítsunk: a KRESZ szerint, ha valamilyen kivételt jelző tábla szerepel a fenti tábla alatt, akkor be szabad hajtani. Itt pedig van, tehát be szabad hajtani." A helyszín...
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Hibás a html, a small nincs rendesen lezárva, ezért az utána következő bold lezárást nem tudja értelmezni a böngésző. A jelzett hozzászólást kellene javítani, hogy a bold megszűnjön.
  • L. István hozzászólt a bejelentéshez.

    Valamiért itt minden félkövér lett a hozzászólások alsó felében. A "most milyen állapotban van ez az út?" hozzászólást követően csúszott el valami.
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    "A február 20-i fejlemény hogy-hogy csak most került fel???" Azok a fejlemények, amelyeket új és regisztráció nélküli felhasználó küld csak akkor kerülnek ki az oldalra, ha az admin jóváhagyja őket. I...
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    A február 20-i fejlemény hogy-hogy csak most került fel???
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Hurrá, megcsinálták! Köszönet érte!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Üzemeltető!
    2015,02,15,-n ismét az említett óriás pocsolyát kerülgettük,több százan.Szép,napos idő ,hétvége,kirándulók tömege a Római parton ..Gyalogosok,kerékpárt tolók is itt haladunk,mive
    ...
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Egy kis zavar van a dátumok körül. Idén vagy 2015-ben???

    Nem tudom, hogyan nézték meg, de a járda ott van, csak a sár alatt. Igaz, hogy meg kell emelni.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (805)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    Az egyes ingatlanok Fővárosi Önkormá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Újraküldtük. /Nem semmi állapotok uralkodnak.../
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • L. István hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves nervex!

    Hadd pontosítsak picit:
    > "tájékoztató tábla, ami a Pünkösdfürdő utcán keresztül a Királyok útjára tereli ki az esetleges kerékpáros forgalmat."

    A tájékoztató táblák a Naplemente u...
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem, hogy szíveskedjenek újra bejelenteni. Köszönöm!

    A mellékelt képet ma készítettem.
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos még mindig nem történt semmi, most is csak azért járható, mert nem esett olyan sok eső. Viszont a betonelem éles széle, nagyon veszélyes lesz, ha egy nagyobb pocsolya miatt nem fog látszani.
  • L. István hozzászólt a bejelentéshez.

    1-2 héttel ezelőtt még békát kergettünk ebben a "tóban".
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Vaárnap tudom megnézni.
  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    most milyen állapotban van ez az út?
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (805)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A bejelentést továbbítottuk az üzemelte
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    A BKK-nak küldtem, átállítom az illetékest.
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm, de itt is a főváros az illetékes.
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő, újraküldtük az illetékeseknek.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem megoldatlanra tenni, nem történt semmi.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az érintett terület a Fővárosi Önkormányzat kezelésében áll, kérjük a bejelentéseket feléjük küldjék meg.

    Tisztelettel

    Wéber Tamás
    közterületi hatósági csoportvezető
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm!
  • Barkóczi Dávid hozzászólt a bejelentéshez.

    Újraküldtük.
    Barkóczi Dávid
    admin
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem, szíveskedjenek újra bejelenteni, régóta nem kapunk választ. Köszönöm.
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt üzemeltető! Megkérném, hogy ismételten küldje el az önkormányzatnak, vagy érdeklődjön az ügy állásáról. Köszönöm!

    Mint a mellékelt képen is látható, a kavicsos feltöltés eső esetén semmit se...
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    A hivatal 30 nap eltelte után sem válaszolt :(
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Idézetek a parttal kapcsolatos korábbi levelezésemből:

    1. FKF 2011.06.15.

    Óbuda - Békásmegyer Polgármesteri Hivatal felé nagyon sok panasz érkezett, hogy a Római parton gyalogosan közlekedőket veszé
    ...
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezek régi térképek, 2 éve szedte le a kerékpárút kezdete táblákat az önkormányzat.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    BKK szerint kerékpárút: http://www.fovinform.hu/zoldzona/kerekpar.php
    és Budapest Főváros Önkormányzat szerint is az: http://kerekparos-budapest.hu/bicbp_2009.pdf
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem tudom, hogy a bejelentés hatására, vagy csak az árvíz utáni helyreállítás részeként, de a parti aszfaltozott rész mindkét oldalát kőzúzalékkal felszórták, így jutott a gödrökbe is. Valamivel jobb...
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Tényleg nem kerékpárút, de pontosítsunk: a KRESZ szerint, ha valamilyen kivételt jelző tábla szerepel a fenti tábla alatt, akkor be szabad hajtani. Itt pedig van, tehát be szabad hajtani.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez nem kerékpárút. A kép bal felső sarkában látható egy kétirányból behajtani tilos tábla hátulról (a kerékpárosokra vonatkozó feloldó tábla nélkül), valamint alatta egy tájékoztató tábla, ami a Pünkö...
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Mura-Mészáros Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Lekopott bicikliút felfestés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Slachta Margit rakpart (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Tamás
    Illetékes: Budapest Közút
    Szilágyi Erzsébet fs.1, 1.5.e.9 (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére