Megoldásra vár

Mozgássérült parkolóhely felfestése

Anonim Járókelő

A mozgáskorlátozottak részére fenntartott 3 db várakozóhely burkolati jele lekopott.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Erdősor utca 189

Hozzászólások

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    Kérésére az Ön által megjelölt helyszínen lévő mozgáskorlátozottak részére fenntartott várakozóhelyet határoló burkolati jelet az ezévi fenntartási pr
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdán Parkolas , kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Margit utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Járdán parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Törökvész út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére