Megoldott

Kifordult sarokszegélykő.

Tisztelt Illetékesek!

Kérném szépen a térképen pontosan jelzett területen,
a kifordult szegélykő szakszerű vissza, illetve helyreállítását!

Mindezt egy élhetőbb, szebb környezetért!

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Podmaniczky u. 2

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • A Rendezett Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    A követ elszállították!
    A probléma megoldódott!
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • A Rendezett Budapestért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Aluljáró lejáró állapota

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Teréz körút (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Életveszélyes választási plakátok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Rippl Rónai utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó vasszerkezet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Haller utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére