Megoldott

Szemét a zöldsávban

VII kerület Damjanich utcában, az ELTE kollégium előtt egy adag nagyméretű szemét, illetve a zöldsávban egy adag kiöntött beton van.
Kérnénk elszallitasukat.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Damjanich u. 48

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a terület takarítását munkatársaink elvégezték.
    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájárult Budapest közterületeinek tisztántartásá...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata"-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Azonosító: JAROKELO-BUDAPEST-00080244

    Tisztelt Járókelő Egyesület Ügyvivő!

    Hivatkozással JAROKELO-BUDAPEST-00080244 azonosítószámú, Budapest Damjanich u. 41-43. szám előtti járdaszakaszon szemét, a
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • VII Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Szerémi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére