Megoldott

József Attila utca megint szemetes

Volt egy kis szél, eltelt pár nap... s a szemét újra gyűlik. Most jóval kevesebb, mint február végén, így kisebb melóval fel lehetne szedni.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, József Attila u. 72

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Balogh Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Április 28-án feltakarították.
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Balogh Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Értem én, de ettől még a szemét itt marad nekünk.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a tavaszi takarítási ütemtervnek megfelelően takarítjuk a IV. kerületet. A József Attila utca takarítását nem régen elvégezték munkatárs...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Járókelő Zsófia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "IV. kerület Újpest Önkormányzata"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Az ingatlan előtti közterületi járda tisztántartása az ingatlan tulajdonos kötelessége.
    Az úttest takarítása a Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt. feladatkörébe tartozik.

    Tisztelet
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Balogh Roland bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Karácsonyfák a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Aradi utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegálisan elhelyezett hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Mohai út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére