Megoldott

Elhagyott autó

Nincs rajta rendszám

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Mogyoródi út 145

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Kedves András!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, bizto...
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték.
    Rendszám nélküli, zöld színű, Suzuki Swift típusú gépjármű, elszállítás ideje és helye: 2021. március 31. napon 9:55 perc, Budapest., XIV. ker. Mogyoródi út 145. szám elől. (Tárolás: Total-K...
  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    A közterület-felügyeletről szóló 1999. évi LXXIII. törvény 20.§ (2)
    bekezdése értelmében a közterület-felügyelet a hatósági jelzéssel nem
    rendelkező gépjárművet jogosult elszáll
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Horváth István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére