Megoldott

Elhagyott autó

Nincs rajta rendszám

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Mogyoródi út 147

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Megnéztem.Ez már nincs ott.
  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    A közterület-felügyeletről szóló 1999. évi LXXIII. törvény 20.§ (2)
    bekezdése értelmében a közterület-felügyelet a hatósági jelzéssel nem
    rendelkező gépjárművet jogosult elszáll
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Horváth István hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Noi! Nem tudtam, rendben. Viszont külföldi rendszámos, ahogy András is írja. Ha ez miatt nincs értelme, akkor viszont nem küldöm be.
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt én is láttam.Ha jól emlékszem külföldi rendszámos.Ha az kár vele foglalkozni,esélytelen!
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia István!
    Tapasztalataink szerint érdemes minden egyes autót külön kezelni, így kérlek, küldd be egy külön bejelentésben a piros Audist!
    Köszönöm!
    A Járókelő nevében: Noi
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Horváth István hozzászólt a bejelentéshez.

    A mellette lévő autó se tűnik használatban lévőnek
  • Horváth István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére