Megoldásra vár

Hiányzó burkolat a fa tövében

Anonim Járókelő

Tisztelt Illetékes!

A Széchenyi István tér 7-8 szám előtt hiányos a fa tövében lévő buroklat, ami könnyen balesetet okozhat a járókelők között. Kérem, hogy mihamarabb pótolják a térköveket.

Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Széchenyi István tér 7

Hozzászólások

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
    e-m...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Pesti alsó rakpart

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Belgrád rakpart (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Betongányolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Deák Ferenc tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére