Válaszra vár

Szemetesek darabjainak kupaca

FRISSÍTÉS 2021.04.08.:

A BKK válaszából:
"Köszönjük megkeresését. A BKK Zrt. szakterülete azt válaszolta, hogy a Széll Kálmán téri feladatok kiosztása a BFFH Városigazgatóság hatásköre.
Kérjük, a mielőbbi megoldás, illetve a tér rendezettsége érdekében hozzájuk forduljanak.
Mivel a szétesett szemétgyűjtők nem a villamos- és autóbusz-megállók területén találhatók eredetileg, hanem a tér különböző pontjain, a BKV Zrt.-nek nem feladata sem az elszállításuk, sem a rendbetételük.

Köszönjük az észrevételt, a feladatok tisztázásáig, azok kijelöléséig türelmet kérünk."

------

A Széll Kálmán téren (a 17 es villamos megállójának végében, Meekk Elek szobrával szemben ) egy kupacban föl vannak halmozva pár szemeteskuka darabjai. Kérem a hely szíves rendbetételét. Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Széll Kálmán tér M

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés leírását "A Széll Kálmán téren (a 17 es villamos megállójának végében, Meekk Elek szobrával szemben ) egy kupacban föl vannak halmozva pár szemeteskuka darabjai. Kérem a hely szíves rendbetételét. Köszönettel."-ról "FRISSÍTÉS 2021.04.08.: A BKK válaszából: "Köszönjük megkeresését. A BKK Zrt. szakterülete azt válaszolta, hogy a Széll Kálmán téri feladatok kiosztása a BFFH Városigazgatóság hatásköre. Kérjük, a mielőbbi megoldás, illetve a tér rendezettsége érdekében hozzájuk forduljanak. Mivel a szétesett szemétgyűjtők nem a villamos- és autóbusz-megállók területén találhatók eredetileg, hanem a tér különböző pontjain, a BKV Zrt.-nek nem feladata sem az elszállításuk, sem a rendbetételük. Köszönjük az észrevételt, a feladatok tisztázásáig, azok kijelöléséig türelmet kérünk." ------ A Széll Kálmán téren (a 17 es villamos megállójának végében, Meekk Elek szobrával szemben ) egy kupacban föl vannak halmozva pár szemeteskuka darabjai. Kérem a hely szíves rendbetételét. Köszönettel."-ra.

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Rózsa Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt az egészet elborzadva nézi a lépcső mellől még Mekk Elek is. :- ((
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0004693-001/2021
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00079675

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését. A BKK Zrt. szakterülete azt válaszolta, hogy a Széll Kálmán téri feladatok
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Karikás András hozzászólt a bejelentéshez.

    De. Sajnos Varga Zolinak lesz ? VAN igaza. A ternek 1szeruen Nincs gazdaja. T. I. Nem jelolt ki senkit, karigeri meg nem csinal semmit. Az onkorm. Pedig sunnyogva hallgat. Sajnos. Kivaloan lwhetne s...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • A Rendezett Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez borzasztó!
    Már egy pár idáig szétesett....
    Gondolom észrevették az illetékesek is!
    Az egész szemetesparkot le kellett volna cserélni már!!!
    Balkáni állapotok!
    Remekül szemlélteti az illetékesi ment...
  • Rózsa Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    :- ( ugye nem Varga Zolinak lesz igaza ... :- (
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a Széll Kálmán téri hulladékgyűjtő edények nem Társaságunk üzemeltetésében vannak.

    Tisztelettel: FKF Nonprofit Zrt.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/79675/szemetesek-darabjainak-kupaca
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Varga Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos hiába a számtalan bejelentés a Széll Kálmán téren uralkodó állapotok kapcsán, a térnek nincs gazdája. A 2. kerület részéről elvárható lenne, hogy támogatólag lépjen fel a megoldások érdekében,...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • Rózsa Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megdőlt kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Széll Kálmán tér M (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szemétkupac

    Beküldés ideje:
    Beküldte: P Antal
    Irinyi József utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hulladékkal téli kanyar

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Háros utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére