Megoldott

Elhagyott oszloptartó

A képen látható oszloptartó FKF dfelirattal, magányosan, funkció nélkül ottmaradt. Kérem szépen az elszállítását.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Lajos u. 2

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy az oszlopot elszállítottuk.
    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájárult Budapest közterületeinek rendezett állapotban tartásához....
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Garami Gáborné bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Madártetem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Csanádi György
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Újszász utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    6
    Válaszra vár
    6

    Macskatetem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Csanádi György
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Újszász utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére