Megoldott

Kőtömbök, kődarabok az oszlop tövébe hordva.

Tisztelt Illetékesek!

Kérném szépen a térképen pontosan jelzett területről,
az évek óta ott lévő,
oszlop teljes környezetéből,
az összes kőtömbök eltávolítását,
amit jó magyar szokás szerint fa illetve oszlopok tövébe szeretnek hordani!

És ezt utána természetesen senki sem szállítja el!

Nem bántja a szemét ez senkinek?????

Mindezt egy élhetőbb, szebb környezetért!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budaörsi út 152b

Hozzászólások

  • T Julcsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu!

    Köszönettel vettük megkeresésüket a honlapjukon megjelent 79634 sorszámú, „Kőtömbök, kődarabok az oszlop tövébe hordva” tárgyú panasszal kapcsolatban, melyekre az alábbi tájéko
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelettel:

    Bundi Piroska

    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal

    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • A Rendezett Budapestért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bálvány fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Tétényi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Maléter - Beregszász utcatábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Beregszász út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére