Megoldatlan

Csikktenger

Kérem takarítsák fel a kuka körüli csikkeket. Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bölcső u. 3

Hozzászólások

  • Reith Péter lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Open Eye hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldatlan, ha össze is szedik nem sokra rá újratermelődik, és mindez a rosszul megtervezett kukák miatt.
  • Open Eye visszajelzésére vár.

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelettel:

    Bundi Piroska

    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal

    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Open Eye bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére