Megoldott

Útszéli otthagyott kőtömbök.

Tisztelt Illetékesek!

Kérném szépen a térképen pontosan jelzett területről.
a kőtömbök eltávolítását!

Senkinek sem bántja a szemét?????

Mindezt egy élhetőbb, szebb környezetért!

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Drégelyvár u. 96

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes visszajelzése alapján. Köszönjük!
  • A Rendezett Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez példamutató és köszönjük!
    De vajon meddig maradt volna ott ha nem jelentem be az esetet????
    Ez itt a kérdés!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a betontömböket elszállították kollégáink.
    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájárult Budapest közterületeinek rendezett állapotba...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • A Rendezett Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    2.
  • A Rendezett Budapestért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ragad,csúszik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Albert utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Kockakövek szanaszét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Jászai Mari tér (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére