Megoldásra vár

Kiálló fedél

Anonim Járókelő

IX. Haller utca 9 előtt Forgalomirányítás fedele kiáll a járdából. Kérem javítani. Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Haller u. 7-9

Hozzászólások

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A IX. kerület, Haller u. 7-9. előtti járdán a botlásveszélyes, forgalomirányítási fedlap javítását Társaságunk megrendelte.

    A hiba elhárításáig szíves türelmét kérjük.

    Üdvöz...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére