Válaszra vár

Beesett esővízcsatorna

FRISSÍTÉS: 2021.03.24.
FCSM válasza:
"A megjelölt helyszínen társaságunk nem üzemeltet csapadékvíz-elvezető rendszert, így a probléma megoldásában nem áll módunkban intézkedni."

155-ös busz Béla Király úti megállójánál az esővíz elvezető csatornafedő jelentősen besüllyedt, kerékpárosoknak balesetveszélyes. Kéretik az útburkolattal egyszintbe hozni.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Kútvölgyi út 103c

Hozzászólások

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "155-ös busz Béla Király úti megállójánál az esővíz elvezető csatornafedő jelentősen besüllyedt, kerékpárosoknak balesetveszélyes. Kéretik az útburkolattal egyszintbe hozni."-ról "FRISSÍTÉS: 2021.03.24. FCSM válasza: "A megjelölt helyszínen társaságunk nem üzemeltet csapadékvíz-elvezető rendszert, így a probléma megoldásában nem áll módunkban intézkedni." 155-ös busz Béla Király úti megállójánál az esővíz elvezető csatornafedő jelentősen besüllyedt, kerékpárosoknak balesetveszélyes. Kéretik az útburkolattal egyszintbe hozni."-ra.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ról "XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Hollósy Gábor Úr!

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. A megjelölt helyszínen társaságunk nem
    üzemeltet csapadékvíz-elvezető rendszert, így a probléma megoldásában
    nem áll
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Hollósy Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére