Válaszra vár

Parkoló?

Anonim Járókelő

Szabálytalanul kialakított parkolási zóna.
A kresz egyértelmű,a járdának maximum a felét,de minimum másfél métert meg kell hagyni a gyalogosoknak,amikor azon engedélyezik a parkolást.
Itt ez nem igazán sikerült, nemhogy a másfél méter,de még az egy méteres szélességet sem éri el a gyalogosoknak megmaradt járdafelület.
Autóval nagyon csekély forgalmú ez az utca,nyugodtan állhatnának két kerékkel az úton és két kerékkel a járdán,mindenki elférne.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Horvát Boldizsár u. 1

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Minden nap üres a parkolóhelyek 80%-a ...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Üres parkolóhelyek az úton,autók a járdán.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ráadásul az utca nagyrésze üres,bőven elég parkolóhely van itt az úttesten is,felesleges a járdán engedélyezett parkolás.
  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Nagyon szépen köszönjük a jelzését a szabálytalanul kialakított parkolási zónával kapcsolatosan. Legyen szíves a ZKNP – T ( Zuglói közbiztonság, és parkolás, díjfizető övezet ) me
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére