Válaszra vár

Nincs aszfaltozott járda

A X. Bihari utcán fellelhető, Mázsa u.- Jegenye utca közötti járda szakasz, (ez a Mázsa tér után pár méterre található, ahonnan indul a 62A jelzésű villamos), sajnos nincs leaszfaltozva/betonozva. Napi szinten járok arra, és ez a szakasz bizony megérett már egy korszerűsítésre. Száraz időszakban még csak-csak elsétál így az ember(bár néha a bokaficam is éppenhogy megúszható) de esős-latyakos időben erősen káromkodva teszem ezt.. Kiadós esőzés után nem ritka a kb. 6 méter hosszú és a járdának nevezett földút teljes szélességét elfoglaló kb. 20 cm. mély tavak megjelenése sem(tehát nem lim-lom pocsolyákról beszélek!), úgyhogy ilyenkor lehetetlen rajta közlekedni. Ha esetleg ez ügyben is sikerülne valamit mozdítani, azt megköszönném.
A fotót több nappal az esőzés után készítettem.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Bihari u. 37

Hozzászólások

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "X. kerület"-ra.

  • Kecskeméti István hozzászólt a bejelentéshez.

    Komolyan, ez egy vicc amit válaszoltak.. Ha csak 1 méternyi a közúté, és a többi magántulajdon, akkor a tulajdonos kötelezni kell arra, hogy lebetonozza/aszfaltozza azt, illetve a közúttal egy közös p...
  • Kecskeméti István hozzászólt a bejelentéshez.

    Komolyan, ez egy vicc amit válaszoltak.. Ha csak 1 méternyi a közúté, és a többi magántulajdon, akkor a tulajdonos kötelezni kell arra, hogy lebetonozza/aszfaltozza azt, illetve a közúttal egy közös p...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
    e-m...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kecskeméti István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Kiálló vasak, csavar végek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Gitár utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Szétmállott lépcső

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Szőlővirág utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Laza térkő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Újhegyi sétány (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére