Megoldásra vár

Eldőlt szemetes Sasadi - Budaörsi

A Sasadi út - Budaörsi út sarkán eldőlt egy szemetes, csavarostul kijött a járdából.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Sasadi út 2

Hozzászólások

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelettel:

    Bundi Piroska
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

    >>> 2021.03.17. 10:59 >>>
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ott hagyott ágy

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kondorosi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Fenyők

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Hunyadi János út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére