Megoldott

Elhagyott Vw

Elhagyott, rendszám nélküli Golf III Variant, a plakett szerint 2020.05.11-n kivonták

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Gvadányi u. 41

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Kedves András!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, bizto...
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték.
  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    *Tisztelt Járókelő.hu!*

    A közterület-felügyeletről szóló 1999. évi LXXIII. törvény 20.§ (2)
    bekezdése értelmében a közterület-felügyelet a hatósági jelzéssel nem
    rendelkező gépjárművet jogosult elszá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Rákospatak utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Roncs autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: O. Ida
    Tatai utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére