Megoldásra vár

megsüllyedt díszburkolat

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS:
XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.
2021. március 11. 15:00
Tisztelt Bejelentő!

Közszolgáltató Zrt. a jelzett helyszínt megvizsgálták. A tárgyi bejelentésben jelzett burkolathiba, a Budapest Közút Zrt. kezelésében és üzemeltetésében lévő Moszkva sétányon keletkezett.

---------------------------------------

A Moszkva sétány Árpád hídhoz közeli szakaszán, a korlát mellett a talaj megsüllyedt és a díszburkolatban egy luk keletkezett. Ami a gyalogosok biztonságos mozgását veszélyezteti.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Népfürdő u. 18.-20

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
    e-m...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés leírását "A Moszkva sétány Árpád hídhoz közeli szakaszán, a korlát mellett a talaj megsüllyedt és a díszburkolatban egy luk keletkezett. Ami a gyalogosok biztonságos mozgását veszélyezteti."-ról "FRISSÍTÉS: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban. 2021. március 11. 15:00 Tisztelt Bejelentő! Közszolgáltató Zrt. a jelzett helyszínt megvizsgálták. A tárgyi bejelentésben jelzett burkolathiba, a Budapest Közút Zrt. kezelésében és üzemeltetésében lévő Moszkva sétányon keletkezett. --------------------------------------- A Moszkva sétány Árpád hídhoz közeli szakaszán, a korlát mellett a talaj megsüllyedt és a díszburkolatban egy luk keletkezett. Ami a gyalogosok biztonságos mozgását veszélyezteti."-ra.

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt."-ról "Budapest Közút"-ra.

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Közszolgáltató Zrt. a jelzett helyszínt megvizsgálták. A tárgyi bejelentésben jelzett burkolathiba, a Budapest Közút Zrt. kezelésében és üzemeltetésében lévő Moszkva sétányon kele
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére