Megoldott

Közegészségügyi probléma

Anonim Járókelő

Kérem végezzék el a terület takarítását! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Flórián tér

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Végeredmény
  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület magasnyomású tisztítását elvégeztük.
    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájárult Budapest közterületeinek tis...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület"-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó"-ra.

  • III. kerület válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A bejelentésben szereplő Flórián téri terület a főváros tulajdonában és kezelésében áll, ezért kérem, hogy az észrevételt részükre továbbítani szíveskedjenek.

    Tisztelett
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eldőlt kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Két kuka egymás mellett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Füst Milán utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Hetek óta itt van

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Ipartelep utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére