Megoldatlan

Kerékpárútra behajtás

A nyomokból tökéletesen látszik, hogy a kerékpárútra rendszeresen behajtanak autóval. Sajnos nem látok jobb megoldást ennek a megakadályozására, mint hogy az út közepére egy pollert kihelyezzenek.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 174

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Alapvetően én se támogatom, de sajnos szükség van rá. Az meg külön vicces, hogy két méterre az út túloldalán ott van a bringaút közepén a poller.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XVII. kerületi Pesti út 179 kapcsolatos bejelentésére az alábbi tájékoztatást adjuk.

    Társaságunk általánosságban nem támogatja a kerékpár úton elhelyezett pollereket, mert össz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére