Megoldott

2 elhagyott autó hónapok óta

Fűrész-Beckó utca sarkán foglalják ezek a rendszám nélküli autók a parkolóhelyet.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Fűrész u. 9

Hozzászólások

  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    A pirosat elvitték,nem tudom,hogy a másik még ott van-e?
    Rendszám nélküli, piros színű Ford Escort gépjármű, elszállítás ideje és helye: 2021. 03. 11. napon 11:23 perc, Budapest., XIV. ker. Fűrész utc...
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    A közterület-felügyeletről szóló 1999. évi LXXIII. törvény 20.§ (2)
    bekezdése értelmében a közterület-felügyelet a hatósági jelzéssel nem
    rendelkező gépjárművet jogosult elszáll
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Rákospatak utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Roncs autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: O. Ida
    Tatai utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére