Megoldásra vár

Roncs

Ez a roncs is csak egy parkolóhelyet foglal,menni nem megy sehová,nem is tudna.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Uzsoki u. 49a

Hozzászólások

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Hatósági jelzéssel felszerelt, ezért a közterület-felügyeletről szóló 1999.
    évi LXIII. törvény 20. § (2)-(3) bekezdése szerint intézkedésre nincs
    jogalap. A gépjárművet érintően
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Rákospatak utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Roncs autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: O. Ida
    Tatai utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére