Válaszra vár

Szabálytalan parkolás

FRISSÍTÉS 2021.02.25.:

A Bejelentő válasza:
"Köszönöm a rendészet válaszát de tisztelettel meg kell jegyeznem hogy én itt lakom, a feleségem rendszeresen jár erre és ez nap mint nap probléma.
Gyalog még csak csak elfér egy ember de babakocsival közlekedve vagy többen egymás mellett már nem működik a dolog.
Hogyan lehetne elérni, hogy ne álljanak fel az autósok ide? Ez nem parkoló! "

--------

Kedves felelős,

Miután végre a járdát sikerült használhatóvá tenni szeretném ha a parkolást is lehetne rendezni ezen a szakaszon.
Az autók össze-vissza parkolnak és sokszor annyira felteszik az autót, hogy a járdát nem lehet tőlük használni.
Teherautók is szokták használni ezt az amúgy zöld felületnek kialakított helyet.

Kérem önöket, hogy valamilyen úton próbálják meg rendezni a helyzetet, a közút tegyen ki akadályokat mert nem lehet fontosabb 10 autó parkolása mint a környék élhető és rendezett jellege.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Telepes u. 58

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés leírását "Kedves felelős, Miután végre a járdát sikerült használhatóvá tenni szeretném ha a parkolást is lehetne rendezni ezen a szakaszon. Az autók össze-vissza parkolnak és sokszor annyira felteszik az autót, hogy a járdát nem lehet tőlük használni. Teherautók is szokták használni ezt az amúgy zöld felületnek kialakított helyet. Kérem önöket, hogy valamilyen úton próbálják meg rendezni a helyzetet, a közút tegyen ki akadályokat mert nem lehet fontosabb 10 autó parkolása mint a környék élhető és rendezett jellege."-ról "FRISSÍTÉS 2021.02.25.: A Bejelentő válasza: "Köszönöm a rendészet válaszát de tisztelettel meg kell jegyeznem hogy én itt lakom, a feleségem rendszeresen jár erre és ez nap mint nap probléma. Gyalog még csak csak elfér egy ember de babakocsival közlekedve vagy többen egymás mellett már nem működik a dolog. Hogyan lehetne elérni, hogy ne álljanak fel az autósok ide? Ez nem parkoló! " -------- Kedves felelős, Miután végre a járdát sikerült használhatóvá tenni szeretném ha a parkolást is lehetne rendezni ezen a szakaszon. Az autók össze-vissza parkolnak és sokszor annyira felteszik az autót, hogy a járdát nem lehet tőlük használni. Teherautók is szokták használni ezt az amúgy zöld felületnek kialakított helyet. Kérem önöket, hogy valamilyen úton próbálják meg rendezni a helyzetet, a közút tegyen ki akadályokat mert nem lehet fontosabb 10 autó parkolása mint a környék élhető és rendezett jellege."-ra.

  • Ócsai Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a rendészet válaszát de tisztelettel meg kell jegyeznem hogy én itt lakom, a feleségem rendszeresen jár erre és ez nap mint nap probléma.
    Gyalog még csak csak elfér egy ember de babakocsival...
  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Az érintett helyszínt járőreink visszatérően ellenőrzik, és szabálysértés
    észlelése esetén a szükséges intézkedést foganatosítják.

    Tisztelettel:

    Ügyfélszolgálati Iroda

    *Zugló
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ócsai Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Azt nyilván hozzátenném, hogy mire bárki oda fog menni ez a jármű már nem lesz ott, ezért szeretném ha valami permanens megoldás születne ami mondjuk egy fizikai akadályban testesül meg.
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Ócsai Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére