Megoldott

Út széli kosz, takarítás hiánya

Az Ady Endre úton mostanra jelentős mennyiségű kosz, por és egyéb szemét gyűlt fel az út szélén. Az autósok nyomvonalát nem befolyásolja nagy mértékben, viszont a kerékpárral közlekedőknek ugyancsak kerülgetniük kell ezeket, ami az amúgy is veszélyes, közös utat még veszélyesebbé teszi.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Ady Endre út 128

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • V. Áron hozzászólt a bejelentéshez.

    A takarítás megtörtént, köszönjük. Ismét gyülemlik azonban a törmelék és kosz az út szélén. Biztos vagyok benne, hogy a rendszeres takarítás ütemezett és tervezett, jó lenne ennek eredményét is látni...
  • V. Áron visszajelzésére vár.

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy tavaszi takarítási ütemtervünknek megfelelően az út takarítására hamarosan sor kerül.
    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájárult B...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • V. Áron bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális szemétlerakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: K. Gabriella
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Hofherr Albert utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Valaki rendszeresen ide rakja a szemetét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Katona József utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Fertő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Széll Kálmán tér (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére