Megerősítésre vár

Elhagyott jármű

Nincs rajta rendszám

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Hun u. 10

Hozzászólások

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    De ha a Mondeorol szólt, akkor megoldódott
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    A Mondeo már nincs ott, a Transit mêg igen, sőt, újabb rendszám nélküliek is vannak...
  • Horváth István visszajelzésére vár.

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt CÍM!

    Bejelentése alapján Közterület-felügyelet kiértesítette a gépjármű tulajdonosát és a jogszabályi határidők betartásával gondoskodnak a gépjármű elszállításáról.

    Köszönöm jelzését.
    ___
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

  • Tóth Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Fehér Transit sem valami bizalomgerjesztő...;)
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Már van róla bejelentés, lassan, de halad a dolog.
  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Közterület-felügyelet

  • Horváth István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott VW Golf a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Dolmány utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli Opel Corsa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Dolmány utca (XIII. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    elhagyott roncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Békés Klára
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Jász utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére