Válaszra vár

Hun utcai roncsok

T. illetékes!

Nem tudom, hogy tudnak-e bármit tenni az ügy érdekében, de a Hun utca Szabolcs utca és Lehel utca közti szakasza tele van elhagyott roncsokkal.
- a Szabolcs saroknál áll egy szürke, rendszám nélküli (egyébként jó állapotú) BMW 5 E39
- a sarok után nem sokkal áll egy kék Hyundai H1, 2019.10.29-én ki lett vonva
- utánuk nem sokkal áll egy fehér Ford Transit, 2016.10.06-án kivonták, 2017.03.13-án pedig lejárt a műszakija is
- közvetlenül mellette áll egy rendszám nélküli Ford Mondeo, a plakett szerint 2019.10.02-én kivonták a forgalomból

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Hun u. 8

Hozzászólások

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    A BMW eltűnt, a többi még nem
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Közterület-felügyelet

  • Szalai Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére