Megoldásra vár

Lerobbant autó, elhagyott jármű

Czobor utca 33 szemben a túloldalon 2 db elhagyatott jármű több hónapja áll.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Fűrész u. 98

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Mindkét gépjármű hatósági jelzéssel felszerelt, ezért a
    közterület-felügyeletről szóló 1999. évi LXIII. törvény 20. § (2)-(3)
    bekezdése szerint intézkedésre nincs jogalap. A gép
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Piszker Iván bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    2 elhagyott autó hónapok óta

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Fűrész utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Roncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Uzsoki utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Fűrész utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére