Megoldatlan

autókárok, parkolás

Az utca teljes hosszában sárban 20-30cm gödrökben illetve szétesett járda darabokon,bokrokban történik mind két oldalon a parkolás már hosszú évek óta. Az utca a senki földje se a társasház nem tud a problémával semmit kezdeni se az önkormányzat, se senkihez nem tartozik. Kukás autó 1-2 cmre közlekedik az autók mellet. Sok a véletlen okozott kár, a defekt. Sokszor már a sárban se lehet megállni annyi autó van csak több 100métere másik házaknál. 80lakásos társasháznál isten ments hogy mentő vagy tűzoltóra legyen szükség mert még az utcába se tudnak bejönni nem hogy megállni.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Szabadság u. 57a

Hozzászólások

  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Az illetékes válasza alapján.
  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: 1/1222/1/2021/V4
    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy a KRESZ szabályai értelmében járművel megállni - ha közúti jelzésből vagy a 1/1975. (II. 5.) a közúti közlekedés szabályairól szól
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Haramia Szilvi bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Tilosban parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    II. Rákóczi Ferenc utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére