Megoldott

diszko kidontve

valami allatfajta kidontotte, napok ota hever a disz par meterrel arrebb.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, XIV. kerület

Hozzászólások

  • Valkai József hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem a MAVnak vmi mas cege vagy a temetos ceg...Ne zarja le, fontos bicajos es gyalogos utvonal.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem MÁV. Egyéb szerintem, az ott lévő valamilyen cég. Le is zárhatná akár, megszüntetve az átmászkálást.
  • Valkai József hozzászólt a bejelentéshez.

    Ettol fuggetlenul a MAV-ot lehetne ertesiteni.
  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu !

    Levelükre válaszolva tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben szereplő kőelemek nem közterületen találhatók. A Rákos patak melletti út tárgyi szakasza magánterület, ezért az
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Valkai József bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Elhullott állat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Mexikói út (XIV. kerület, Zugló)
  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Akácfa szétfeszíti az aszfaltot

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Kerepesi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    csatorna csótányoktól zsúfolt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Rákosfalva park (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére