Válaszra vár

Burkolathibák

Néhány évvel ezelőtt a nyári időszakban vendéglátóhely volt a Déli pályaudvari kerengőben, valószínűleg az ahhoz készült közműbekötések miatt lett felásva a burkolat. A helyreállítás azonban gyenge minőségben készült, kezd balesetveszélyessé válni.
Kérem a burkolat mielőbbi javítását!
Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Déli pályaudvar

Hozzászólások

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére