Megoldásra vár

rendszám nélküli autó

FRISSÍTÉS 2021. 04. 05.
Ott van még

----------------------

Rendszám nélküli autó. /Francia úton van Egressy úthoz közel/

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Egressy út 15

Hozzászólások

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    A közterület-felügyeletről szóló 1999. évi LXXIII. törvény 20.§ (2)
    bekezdése értelmében a közterület-felügyelet a hatósági jelzéssel nem
    rendelkező gépjárművet jogosult elszáll
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Rendszám nélküli autó./Francia úton van Egressy úthoz közel/"-ról "FRISSÍTÉS 2021. 04. 05. Ott van még ---------------------- Rendszám nélküli autó. /Francia úton van Egressy úthoz közel/"-ra.

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Ott van még
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Ott van még
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    A közterület-felügyeletről szóló 1999. évi LXXIII. törvény 20.§ (2)
    bekezdése értelmében a közterület-felügyelet a hatósági jelzéssel nem
    rendelkező gépjárművet jogosult elszáll
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Audi A3 bontódik.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. A.
    Francia út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Forgalomból kivont jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Egressy út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Z. Nikolett
    Gvadányi utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére