Megoldott

Koszos utca - Újpest

Egy alapos sepregetés igencsak időszerű lenne már.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, József Attila u. 74a

Hozzászólások

  • Agács Miklós hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez igen! :) Köszönet az Újpestiek nevében.
  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • Balogh Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Február 24-én már fel is takarították. Szép munka. Köszönjük!
  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Kértük a útfelület fenntartójától (Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt.) a József Attila utca úttestjének a seprését, takarítását.

    Üdvözlettel:

    Turóczi András
    osztályvezető

    [cid:i
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Agács Miklós hozzászólt a bejelentéshez.

    Tyű ez Újpest egyik legszemetesebb utcája! :(
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Balogh Roland bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére