Megoldott

Elhagyott jármű

Nincs rajta rendszám

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Emília u. 15

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia István!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztons...
  • Horváth István hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs már ott
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    A közterület-felügyeletről szóló 1999. évi LXXIII. törvény 20.§ (2)
    bekezdése értelmében a közterület-felügyelet a hatósági jelzéssel nem
    rendelkező gépjárművet jogosult elszáll
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Horváth István hozzászólt a bejelentéshez.

    Január 31-én lejárt a műszakija. Hátul sincs rajta rendszám.
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • Horváth István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    elhagyott robogó áll

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horvath Izabella
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Abonyi utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdán hagyott jármű.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Pillangó park (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Thököly út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére