Megoldott

Elfáradt korlát

FRISSITÉS:
V. Áron hozzászólt a bejelentéshez.
2021. július 15. 08:13
Tisztelt Budapest Közút Zrt!
Az elhajlott korlát eltávolítása gyorsan megtörtént, de a pótlás hónapok óta várat magára. A gyalogosokat (és kerékpárosokat) védő korlátra szükség lenne a nagy forgalom és az autók sebessége miatt.

---

FRISSITÉS:
A Budapest Közut válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.
2021. február 16. 12:30
Tisztelt Járókelő Egyesület!
Tisztelt Bejelentő!
A korlát helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

---

A kerékpárutat és járdát elválasztó korlát elfáradt, valószínűleg tesztelte egy jármű. Most egy kicsit útban van és kerékpárosként könnyen beleakadhat az ember így.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Határ út M

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • V. Áron hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva, köszönjük
  • V. Áron visszajelzésére vár.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • V. Áron hozzászólt a bejelentéshez.

    A korlát el lett távolítva hónapokkal ezelőtt, de pótolva nem lett.
  • V. Áron visszajelzésére vár.

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Köszönjük az észrevételét!
    A hajlított csőkorlát helyreállítására a szükséges intézkedéseket már megtettük, a forgalombiztonság szempontjából kritiku
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSITÉS: A Budapest Közut válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban. 2021. február 16. 12:30 Tisztelt Járókelő Egyesület! Tisztelt Bejelentő! A korlát helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük. --- A kerékpárutat és járdát elválasztó korlát elfáradt, val...

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés leírását "A kerékpárutat és járdát elválasztó korlát elfáradt, valószínűleg tesztelte egy jármű. Most egy kicsit útban van és kerékpárosként könnyen beleakadhat az ember így."-ról "FRISSITÉS: A Budapest Közut válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban. 2021. február 16. 12:30 Tisztelt Járókelő Egyesület! Tisztelt Bejelentő...

  • V. Áron hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Budapest Közút Zrt!
    Az elhajlott korlát eltávolítása gyorsan megtörtént, de a pótlás hónapok óta várat magára. A gyalogosokat (és kerékpárosokat) védő korlátra szükség lenne a nagy forgalom é...
  • V. Áron visszajelzésére vár.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Tisztelt Bejelentő!

    A korlát helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.

    Forgalomtec
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • V. Áron bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Hiányzó rámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ván Bálint
    Illetékes: Budapest Közút
    Döbrentei tér (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Hiányzó rámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ván Bálint
    Illetékes: Budapest Közút
    Március 15. tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Miért magas a padka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Közút
    Október huszonharmadika utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére