Megoldott

Hihetetlen mértékben kezdett porladni a felüljáró

FRISSÍTÉS 2021. 02. 25.
Sajnos az FKF érintetlenül hagyta az út mentén lévő nagy mennyiségű törmeléket. Kérem, tegyék rendbe. Köszönöm szépen!
-------------------

FRISSÍTÉS: 2021.02.18.
FKF válasza: "Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett útszakasz gépi takarítását elvégeztük, azonban az út karbantartása és felújítása nem tartozik Társaságunk tevékenységi körébe."
-------------------

A Leányka utcai (Albertfalvai) felüljáró közepén van egy jókora úthiba. Hihetetlen mértékben kezdett porladni tőle a felüljáró. Hatalmas kráter keletkezett rajta, emiatt rengeteg a törmelék. Kérem, tegyék rendbe. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Albertfalvai felüljáró

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva! Nagyon köszönöm!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
    e-m...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Még folyamatban.
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2021.02.18. FKF válasza: "Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett útszakasz gépi takarítását elvégeztük, azonban az út karbantartása és felújítása nem tartozik Társaságunk tevékenységi körébe." ------------------- A Leányka utcai (Albertfalvai) felüljáró közepén van egy jókora úthiba. Hihetetlen mértékben kezdett porladni tőle a felüljáró. Hatalmas kráter keletkezett rajta, emiatt rengeteg a törmelék. Kérem, tegyék rendbe. Köszönöm szépen!"-ról "FRISSÍTÉS 2021. 02. 25. Sajnos az FKF érintetlenül hagyta az út mentén lévő nagy mennyiségű törmeléket. Kérem, tegyék rendbe. Köszönöm szépen! ------------------- FRISSÍTÉS: 2021.02.18. FKF válasza: "Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett útszakasz gépi takarítását elvégeztük, azonban az út karbantartása és felújítása nem tartozik Társaságunk tevékenységi körébe." ------------------- A Leányka utcai (Albertfalvai) felüljáró közepén van egy jókora úthiba. Hihetetlen mértékben kezdett porladni tőle a felüljáró. Hatalmas kráter keletkezett rajta, emiatt rengeteg a törmelék. Kérem, tegyék rendbe. Köszönöm szépen!"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó"-ra.

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos az FKF érintetlenül hagyta az út mentén lévő nagy mennyiségű törmeléket. Kérem, tegyék rendbe. Köszönöm szépen!
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "A Leányka utcai (Albertfalvai) felüljáró közepén van egy jókora úthiba. Hihetetlen mértékben kezdett porladni tőle a felüljáró. Hatalmas kráter keletkezett rajta, emiatt rengeteg a törmelék. Kérem, tegyék rendbe. Köszönöm szépen!"-ról "FRISSÍTÉS: 2021.02.18. FKF válasza: "Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett útszakasz gépi takarítását elvégeztük, azonban az út karbantartása és felújítása nem tartozik Társaságunk tevékenységi körébe." ------------------- A Leányka utcai (Albertfalvai) felüljáró közepén van egy jókora úthiba. Hihetetlen mértékben kezdett porladni tőle a felüljáró. Hatalmas kráter keletkezett rajta, emiatt rengeteg a törmelék. Kérem, tegyék rendbe. Köszönöm szépen!"-ra.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett útszakasz gépi takarítását elvégeztük, azonban az út karbantartása és felújítása nem tartozik Társaságunk tevékenységi kör...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemetes zsákok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: g g
    Műegyetem rakpart (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére