Megoldott

Elhagyott jármű

Nincs rajta rendszám

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Mexikói út 45b

Hozzászólások

  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték.
    Rendszám nélküli, szürke színű Ford Mondeo típusú gépjármű, elszállítás ideje és helye: 2021. 03. 11. napon 10:14 perc, Budapest., XIV. ker. Mexikói út 45. szám elől. (Tárolás: Total-Kár Kft...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Horváth István hozzászólt a bejelentéshez.

    Ott van még az út túloldalán, elbújva egy fa mögé hogy ne lehessen csak úgy elemelni.
  • Horváth István visszajelzésére vár.

  • Horváth István hozzászólt a bejelentéshez.

    És cselesen hátrébb állt, hogy takarja a fa, ne lehessen csak úgy elemelni. Mintha ezt olvasná :D
  • Horváth István hozzászólt a bejelentéshez.

    Árparkoltak vele az út túloldalára
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    A közterület-felügyeletről szóló 1999. évi LXXIII. törvény 20.§ (2)
    bekezdése értelmében a közterület-felügyelet a hatósági jelzéssel nem
    rendelkező gépjárművet jogosult elszáll
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Horváth István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Vezér utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Paskál köz (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére