Megoldott

Rendszám nélküli jármű

FRISSÍTÉS 2021.02.09.
Ott van még.

----
FRISSÍTÉS 2021.02.05.
Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza:
A jármű ellenőrzésünk időpontjában nem volt a helyszínen.

----
Nincs rajta rendszám

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Thököly út 53

Hozzászólások

  • Illak Adrián lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    A jármű elszállítása megtörtént 2021.01.17-én.
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték.
    Rendszám nélküli, fehér színű Ford Focus típusú gépjármű, elszállítás ideje és helye: 2021. 02. 17. napon 09:36 perc, Budapest., XIV. ker. Szabó József utca 8/B szám elől. (Tárolás: Total-Ká...
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Horváth István hozzászólt a bejelentéshez.

    El se mozdult onnan ahol volt. A képeken látszik. A térképen a jelölő talán egy fél házzal bentebb van az utcában (1. fénykép készítési helye).
  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    *Tisztelt Járókelő.hu!*

    Helyesbítve előző visszajelzésünket, mivel a jármű átkerült a Szabó József
    u. 8/B szám elé.

    A közterület-felügyeletről szóló 1999. évi LXXIII. törvény 20.§ (2)
    bekezdése érte
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés leírását "Nincs rajta rendszám"-ról "FRISSÍTÉS 2021.02.09. Ott van még. ---- FRISSÍTÉS 2021.02.05. Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza: A jármű ellenőrzésünk időpontjában nem volt a helyszínen. ---- Nincs rajta rendszám"-ra.

  • Horváth István hozzászólt a bejelentéshez.

    Ott van még.
  • Tóth Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Zuglói Önkormányzati Rendészet egyre gyorsabb!

    Ez maradjon is így! ;)
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    *Tisztelt Járókelő.hu!*

    A jármű ellenőrzésünk időpontjában nem volt a helyszínen.

    *Tisztelettel:*

    *Ügyfélszolgálati Iroda*

    *Zuglói Önkormányzati Rendészet*
    1145 Budapest, Laky Adolf utca 36.
    +36 1
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Horváth István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Vezér utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Paskál köz (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére