Válaszra vár

Mintha egy szemétlerakó telepen lenne az ember

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2021.02.10.:

Az FKF válasza:
"Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület vélhetően magántulajdonban van, így Társaságunknak nincs takarítási illetékessége a területen."

-----

A Csepeli Városgazda válasza:
"Ezúton tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszínen található hulladék elszállítása nem Társaságunk illetékessége."

-----

A Weiss Manfréd út alatti szervízútnál készültek a képek.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Weiss Manfréd út 4

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő.hu !

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP-16357 /2021-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya részére
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés leírását "A Weiss Manfréd út alatti szervízútnál készültek a képek."-ról "FRISSÍTÉS 2021.02.10.: Az FKF válasza: "Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület vélhetően magántulajdonban van, így Társaságunknak nincs takarítási illetékessége a területen." ----- A Csepeli Városgazda válasza: "Ezúton tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszínen található hulladék elszállítása nem Társaságunk illetékessége." ----- A Weiss Manfréd út alatti szervízútnál készültek a képek."-ra.

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület vélhetően magántulajdonban van, így Társaságunknak nincs takarítási illetékessége a területen.

    Tisztelettel: FKF...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXI. kerület Csepeli Városgazda"-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Iktatószám: 1/921/1/2021/V4

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt h
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megdőlt kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Széll Kálmán tér M (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szemétkupac

    Beküldés ideje:
    Beküldte: P Antal
    Irinyi József utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hulladékkal téli kanyar

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Háros utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére