Megoldatlan

Waterfront City építkezés sárfelhordás

FRISSÍTÉS 2021.10.05.:
Tegnap is jártam arra, mocsár az egész utca, centi vastag sár borítja teljes hosszban!

---------------

FRISSÍTÉS: 2021.07.06.
Semmi nem változott, megöntözik minden nap, hogy sár legyen, de nem mossák le, kátyúk nincsenek javítva.

-----------------------
FRISSÍTÉS: 2021.02.05.
FKF válasza: nem az ő iletékességük.
https://wfcity.hu/hu/kapcsolat email címre továbbítjuk a bejelentést.

--------------------------
FRISSÍTÉS: 2021.02.04.
III. kerületi válasz: "Kérem, hogy az észrevételt az FKF részére szíveskedjenek továbbítani."
------------
A Folyamőr utca teljes hosszát elborítja a sár, amit a Waterfront City építkezéséről a járművek kihordanak.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Folyamőr u. 6

Hozzászólások

  • Lenkei Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Mostanában messze kerülöm a helyet, ezt a zéró társadalmi felelősségvállalású, szabályszegő céget nem hiszem, hogy érdekli a dolog. Biggeorge Zrt.
  • Csanádi György lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentés ismételten elküldve a Waterfront City részére az info@wfcity.hu e-mail címre.
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentés ismételten elküldve a Waterfront City részére az info@wfcity.hu e-mail címre.
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2021.07.06. Semmi nem változott, megöntözik minden nap, hogy sár legyen, de nem mossák le, kátyúk nincsenek javítva. ----------------------- FRISSÍTÉS: 2021.02.05. FKF válasza: nem az ő iletékességük. https://wfcity.hu/hu/kapcsolat email címre továbbítjuk a bejelentést. -------------------------- ...

  • Lenkei Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Tegnap is jártam arra, mocsár az egész utca, centi vastag sár borítja teljes hosszban!
  • R eni megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2021.02.05. FKF válasza: nem az ő iletékességük. https://wfcity.hu/hu/kapcsolat email címre továbbítjuk a bejelentést. -------------------------- FRISSÍTÉS: 2021.02.04. III. kerületi válasz: "Kérem, hogy az észrevételt az FKF részére szíveskedjenek továbbítani." ------------ A Folyamőr utca teljes hosszát elbor...

  • Lenkei Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi nem változott, megöntözik minden nap, hogy sár legyen, de nem mossák le, kátyúk nincsenek javítva.
  • Lenkei Péter visszajelzésére vár.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Lenkei Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Végre elkezdtek takarítani. Nem patika tisztaságú, de minden nap végigmegy egy kefés gép. Egy szakaszt közműfektetés miatt újraaszfaltoztak, az egész jó lett.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyéb szervezet címére továbbítva: https://wfcity.hu/hu/kapcsolat
  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2021.02.04. III. kerületi válasz: "Kérem, hogy az észrevételt az FKF részére szíveskedjenek továbbítani." ------------ A Folyamőr utca teljes hosszát elborítja a sár, amit a Waterfront City építkezéséről a járművek kihordanak."-ról "FRISSÍTÉS: 2021.02.05. FKF válasza: nem az ő iletékességük. https://...

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Lenkei Péter hozzászólt a bejelentéshez.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy Budapest köztisztasági rendelete értelmében az építkezésekről származó szennyeződések eltakarítása nem Társaságunk kötelezettsége. Arról...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "A Folyamőr utca teljes hosszát elborítja a sár, amit a Waterfront City építkezéséről a járművek kihordanak."-ról "FRISSÍTÉS: 2021.02.04. III. kerületi válasz: "Kérem, hogy az észrevételt az FKF részére szíveskedjenek továbbítani." ------------ A Folyamőr utca teljes hosszát elborítja a sár, amit a Waterfront City ...

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Kérem, hogy az észrevételt az FKF részére szíveskedjenek továbbítani.

    Köszönettel és Tisztelettel:
    Illés Katalin
    ügyfélkapcsolati munkatárs
    III. Kerületi Polgármesteri H
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ra.

  • Lenkei Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Fán akadt szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Bartók Béla út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére