Válaszra vár

Illegálisnak tűnő reklám molinó

Tisztelt BFKH!

Az Astoriánál ismét található egy, a képen is látható molinó. Kérem vizsgálják meg, hogy jogszerűen helyezték-e ki, és amennyiben nem, gondoskodjanak a reklám eltávolíttatásáról.

Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Rákóczi út 2-4

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: BFKH VII. Kerületi Hivatal Hatósági Osztály

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs válasz és egy újabb plakát került ki.
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: BFKH VII. Kerületi Hivatal Hatósági Osztály

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére