Megoldott

Zöldfa utca 12. szemét

Csepelen, a Zöldfa utca 12. előtt szemét gyűlik.
Kérném a Csepeli Városgazdát vagy az FKF-et értesíteni.
( Hátha kivételesen elviszi valamelyikük, bár erre sajnos kicsi az esély...... )
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Zöldfa u. 12

Hozzászólások

  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Zöld Zotya hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték, köszönöm.
  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Társasházi tulajdonú terület
  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: 1/733/1/2021/V4
    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszínen található hulladék elszállítása nem Társaságunk illetékessége. A főváros köztisztaságáról szól
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Zöld Zotya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Hiányzó szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Puli sétány (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Szemetes utca és park

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Mars utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére