Megoldott

Kisteherautónyi szemét a Nagykőrösi út mellett

FRISSÍTÉS 2021.02.19.

Bejelentő hozzászólása:
"Nagyon rendes Önöktől, hogy elvittéka lerakott hulladékot - amit már másnapra részben visszapótoltak erre szakosodott honfitársaink...
A Nagykőrösi út ill. M5 bevezető mindkét oldala, Pestszentimre szélétől a Könyves Kálmán körútba való csatlakozásáig borzasztó szemetes, szinte 1 méternyi szemét- vagy hulladékmentes szakasza sincsen."

---

Kisteherautónyi szemét a Nagykőrösi út mellett a Kamiontelep-Nagybani piac lehajtásnál

Probléma helyszíne
Budapest XXIII. kerület, Soroksár, Nagykőrösi út 349

Hozzászólások

  • Ügykezelő Áron lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a területet munkatársaink megtisztították az illegális hulladéktól.
    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájárult Budapest közterület...
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Kisteherautónyi szemét a Nagykőrösi út mellett a Kamiontelep-Nagybani piac lehajtásnál"-ról "FRISSÍTÉS 2021.02.19. Bejelentő hozzászólása: "Nagyon rendes Önöktől, hogy elvittéka lerakott hulladékot - amit már másnapra részben visszapótoltak erre szakosodott honfitársaink... A Nagykőrösi út ill. M5 bevezető mindkét oldala...

  • Hajdu Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt FKF!

    Nagyon rendes Önöktől, hogy elvittéka lerakott hulladékot - amit már másnapra részben visszapótoltak erre szakosodott honfitársaink...

    A Nagykőrösi út ill. M5 bevezető mindkét oldala,...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület takarítását elvégezték, az illegálisan lerakott hulladékot elszállították munkatársaink.
    Köszönjük, hogy bejelenté...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Hajdu Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Káposztásmegyer, Mogyoródi-patak (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elszabadult purhab

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Matula Gergely
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Rákóczi híd (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hatalmas ágak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Cinkotai út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére