Megoldásra vár

pocsolya a suli mellett

Jókora pocsolya található a suli zebra mellett, a kuka környezetében. Kérem, hogy a Kossuth Lajos utca idei évre tervezett felújítása során gondoljanak erre is.
Nagyon köszönöm a munkájukat!

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Kossuth Lajos utca 20

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: orsolya.thassy@budapestkozut.hu [mailto:orsolya.thassy@budapestkozut.hu]
    Sent: Monday, February 15, 2021 5:25 PM
    To: Budapest Közút Út...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Tóth Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Én is olvastam már róla valahol.

    Remélhetőleg a Kossuth és a Mária Terézia u. felújítását össze is hangolják majd...
  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Azt nem tudom, de ebben a bejelentésemben kaptam az infót.
    http://jarokelo.hu/75635
  • Tóth Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Mikor is indul vajon majd az a felújítás, amit annyian várunk jó ideje?
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére