Megoldott

Elhagyott jármű

Nincs rajta rendszám

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Szentmihályi út 17

Hozzászólások

  • Bakay Arpad lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia András, köszönjük a bejelentést és hog visszajeleztél!
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték.
    Rendszám nélküli, szürke színű Citroen Xsara típusú gépjármű, elszállítás ideje és helye: 2021. 02. 03. napon 10:45 perc, Budapest., XIV. ker. Szentmihályi út 17 szám elől. (Tárolás: Total-K...
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    A közterület-felügyeletről szóló 1999. évi LXXIII. törvény 20.§ (2)
    bekezdése értelmében a közterület-felügyelet a hatósági jelzéssel nem
    rendelkező gépjárművet jogosult elszáll
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Horváth István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Vezér utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Paskál köz (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére