Válaszra vár

Zöldsávon parkolás

Sziasztok!

11.-kerület Karolina u valamikor zöld sáv volt azóta felöntötték kiskaviccsal (gondolom ezzel legalizálják) és parkolnak oda.
Ha jól értelmezem pedig akkor a padkán is tilos!
https://www.google.com/maps/@47.4782025,19.0317385,3a,75y,169.69h,78.84t/data=!3m6!1e1!3m4!1sxfS0TWdnqE38YOkXXCR2Zw!2e0!7i16384!8i8192
Soxor írtam a hivataloknak de semmi sem történik!

Köszi ha segtetek!

Üdv Kisatila

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Karolina út 35

Hozzászólások

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Kiss Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére