Válaszra vár

Kuka láncolva a kerékpártárolóhoz

Kérem, ne láncoljanak kukákat a kerékpártárolóhoz.
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Nyugati pályaudvar

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Terézváros Önkormányzata

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére