Válaszra vár

Utcaseprés?

Anonim Járókelő

A Thököly úton mintha nem történne utcaseprés. Legalábbis biztosan nem járdaszegélytől járdaszegélyig. A kerékpársávon komposztálódó avar csúszásveszélyes is.
Nagyobb esők után a csatornanyílások szépen megtelnek, hogy aztán egymásra mutogathasson az FKF és az FCsM.

Nem egy városszéli mellékutcáról beszélünk, hanem Budapest legnagyobb forgalmú buszjáratainak útvonaláról. (Bár szerintem a mellékutcákat is kellene seperni, de azt már be sem írom.)

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Thököly út 112

Hozzászólások

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Gvadányi utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidobott fenyőfa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Örs vezér útja (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére