Megoldott

Ez is megtelt

FRISSÍTÉS 2021.01.13.:

Az FKF válasza:
"...a bejelentett edény kutyapiszok gyűjtésére szolgál. Ürítése, környezetének tisztán tartása nem Társaságunk illetékessége."

-----

FRISSÍTÉS 2021.01.08.:

A Zuglói Zrt. válasza:
"Köszönjük a bejelentését, de legyen szíves ezügyben a Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt - t felkeresni."

-----

Kérjük az ürítést!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Kerékgyártó u. 44

Hozzászólások

  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Bejelentésével kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    Zugló területén összesen 269 db kutyaürülék-gyűjtőláda található, melyek
    fenntartása (a láda ürítése, valamint a zacskóa...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zugló Önkormányzata

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés leírását "Frissítés 2021.01.13.: FKF válasza: a bejelentett edény kutyapiszok gyűjtésére szolgál. Ürítése, környezetének tisztán tartása nem Társaságunk illetékessége. ----- Kérjük az ürítést!"-ról "FRISSÍTÉS 2021.01.13.: Az FKF válasza: "...a bejelentett edény kutyapiszok gyűjtésére szolgál. Ürítése, ...

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "XIV. kerület Zugló Önkormányzata"-ra.

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Az biztos, hogy nem az FKF-é ez a fajta szemetes. :)
  • Általános Név hozzászólt a bejelentéshez.

    Itt körbeért a szalámi!
    A Zuglói az FKF-et adta meg mint illetékes.
    Az FKF pedig tisztán lepattintotta, hogy nem.
    Röhej.
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FKF"-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérjük az ürítést!"-ról "Frissítés 2021.01.13.: FKF válasza: a bejelentett edény kutyapiszok gyűjtésére szolgál. Ürítése, környezetének tisztán tartása nem Társaságunk illetékessége. ----- Kérjük az ürítést!"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett edény kutyapiszok gyűjtésére szolgál. Ürítése, környezetének tisztán tartása nem Társaságunk illetékessége.
    Megértését kér...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését, de legyen szíves ezügyben a Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt - t felkeresni.

    Elérhetőségi link: https://www.fkf.hu/ugyfelszolgalat/elerhetosegeink-ugyf
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Általános Név bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zugló Önkormányzata
    Bosnyák tér (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére